Krepšelis
0
close
emptycart
Krepšelis tuščias
Privatumo Politika

 

 UAB "Betamedia” privatumo politika

Sveiki, ir ačiū Jums už tai, kad domitės UAB "Beta Media”, valdančia e-portalą Grupinis.lt. Beta Media, kaip ir dauguma kitų kompanijų, renka duomenis apie Jus. Šiuos duomenis mes naudojame tam, kad įsitikintume teikiamų paslaugų kokybe, atrinktume Jums naudingą informaciją, be to, tai leidžia mums tobulėti, kad galėtume siūlyti prasmingas ir naudingas paslaugas ateityje.

Rinkdami ir naudodami Jūsų duomenis, Beta Media visada vadovaujasi šia privatumo politika. Siekiame pateikti informaciją kaip galima aiškiau, bet, jei visgi iškils klausimų, susijusių su mūsų privatumo politika, visada galite kreiptis adresu pagalba@grupinis.lt

Jūs turite daug teisių, kurios leidžia Jums kontroliuoti Jūsų asmens duomenų naudojimą, ir mes užtikriname galimybę jomis pasinaudoti. Mums yra labai svarbu leisti Jums pasinaudoti šiomis teisėmis, todėl siūlome skirti laiko ir perskaityti šią privatumo politiką. Jei turėtumėte klausimų ar pastebėjimų, nedvejodami kreipkitės į mus.

Kas mes esame?

"Beta Media", UAB
El.paštas: info@betamedia.lt

Duomenų apsaugos pareigūnas:

Raimundas Adomaitis

raimundas@betamedia.lt

Kokius ir kaip duomenis mes renkame?

Kai jungiatės prie svetainės

Slapukų (angl. "cookies”) pagalba mes renkame informaciją apie tinklalapyje lankytojų praleistą laiką. Tai leidžia interneto svetainei prisiminti Jūsų sistemą bei nustatymus. Kiti slapukai yra naudojami tam, kad galėtume stebėti svetainės srautus ir vartotojų veiksmus. Tokių duomenų rinkimo tikslas yra lankytojų elgesio analizė siekiant gerinti lankymosi svetainėje patirtį. Slapukai yra įdiegiami Jūsų įrenginyje tik Jums sutikus, išskyrus slapukus, kurie reikalingi išimtinai techniniam svetainės veikimui užtikrinti.

Jūs galite išjungti slapukus per savo naršyklės nustatymus arba apsilankę čia:

·https://tools.google.com/dlpage/gaoptout/

·http://www.youronlinechoices.com/

Kai Jūs registruojatės

Kai registruojatės Betamedia programoje ir sukuriate savo profilį, mes prašome iš Jūsų tokių duomenų: vardo, pavardės, slaptažodžio, e-pašto adreso.

E-pašto adresas reikalingas profilio sukūrimui, informacijos pateikimui, slaptažodžio atnaujinimo tikslais.

Kai papildote informaciją Jūsų sukurtoje paskyroje

Siekdami atrinkti Jums geriausiai tinkančius pasiūlymus, prašome pateikti papildomą informaciją, pvz. tokią kaip lytis, telefonas, miestas.

Kiek laiko mes laikome bei saugome Jūsų informaciją?

Slapukai. Slapukai paprastai galioja trumpai (vieną dieną, savaitę ar mėnesį), bet kai kuriais atvejais gali galioti ir iki vienerių metų.

Paskyros informacija.Duomenis naudojame tiek laiko, kiek galioja Jūsų paskyra. Ištrynus paskyrą laikome tik informaciją, susijusią su transakcijomis. Šie duomenys yra laikomi 5 metus, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Profiliavimas

Betamedia pagal profilio informaciją atrenka tikslingiausius pasiūlymus ir juos pateikia Jums. Profilio informaciją Jūs galite bet kada pakeisti ar papildyti. Tai galite padaryti prisijungę prie savo paskyros Betamedia.lt. Atsižvelgdami į šiuos duomenis, galime išskirtinai Jums pasiūlyti geriausius bei aktualiausius partnerių pasiūlymus.

Rinkodara

Informaciją vartotojams mes pateikiame keliais skirtingais būdais, kuriuos Jūs patys ir pasirenkate ( SMS, Push notification, e-mail). Pasirinkdami informacijos gavimo būdą bei paspausdami jį žymintį mygtuką, Jūs duodate sutikimą gauti reikalingą ir, tikimės, naudingą informaciją iš mūsų. Jūs galite bet kada atšaukti nustatymus arba gavę naujienlaiškį, naujienlaiškio apačioje bei atsisakyti gauti informaciją, o po kiek laiko galite ir vėl duoti sutikimą informacijos gavimui Jūsų pasirinktais informacijos kanalais.

Su kuo mes dalinamės informacija.

Surinkta informacija mums yra labai svarbi ir su ja mes elgiamės atsakingai.

Kai Jūs perkate kelionę, mes, siekdami užtikrinti sutarties tinkamą įvykdymą, perduosime Jūsų duomenis (vardas, pavardė, gimimo data, el. paštas / telefono Nr.) kelionių organizatoriui.

Siųsdami elektronines žinutes, mes naudojamės Mailer kompanijos paslaugomis. Šiai įmonei mes pateikiame tik e-pašto adresą bei organizacinėmis (sutartimis) ir techninėmis (šifruoti duomenys) priemonėmis užtikriname, kad šie duomenys nebus atskleisti kitiems asmenims.

Jūsų teisės?

Jūs turite ir galite pasinaudoti šiomis teisėmis:

·Susipažinti su tvarkomais Jūsų asmens duomenimis. Prisijungę prie savo paskyros Betamedia.lt, galite susipažinti su apie Jus surinkta informacija;

·Prašyti ištaisyti Jūsų asmens duomenis. Prisijungę savo paskyrose Betamedia.lt, Jūs galite pataisyti neteisingą arba pasenusią informaciją, bei pakeisti nustatymus;

·Prašyti ištrinti Jūsų asmens duomenis. Jūs galite kreiptis į mus adresu pagalba@grupinis.lt ir mes nedelsdami ištrinsime duomenis apie Jus. Pažymime, kad duomenys bus ištrinti tik tuo atveju, jeigu sutaps e-pašto, kuriuo buvo registruotasi ar vykdomi pirkimai ir kuriuo išsiųstas prašymas, adresai;

·Jei taikytina, atšaukti sutikimą leisti tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Jūs galite atšaukti sutikimą tvarkyti duomenis rinkodaros tikslais rašydami šiuo adresu pagalba@grupinis.lt. Atšaukti sutikimą prenumeruoti naujienlaiškius galima paspaudus gautame naujienlaiškyje nuorodą "Atšaukti prenumeratą".

·Perkelti duomenis į elektroninę laikmeną. Prisijungę prie aplinkos (paskyros) Jūs galite bet kada eksportuoti duomenis į perskaitomą elektroninį formatą.

·Teisė pateikti skundą. Jei manote, kad buvo pažeistos Jūsų teisės į privatumą, galite pateikti skundą atitinkamai valdžios institucijai toje ES šalyje, kurioje gyvenate. Tokių institucijų kontaktinius duomenis rasite čia: http://ec.europa.eu/newsroom/article29/item-detail.cfm?item_id=612080.

·Platesnė informacija apie Asmens duomenų apsaugą https://www.ada.lt/go.php/Asmens-duomenu-apsaugos-reforma641

 

Vandens pramogos Vandens parkai Wake parkai Vandens batutai Pasiplaukiojimas laivu / jachta Pasiplaukiojimas vandens motociklais ir kateriais Irklentės ir vandenlentės Baidarės ir kanojos Kaitai Nardymas, nardymo kursai Oro pramogos Skrydis oro balionu Skrydis parasparniu Apžvalginis skrydis lėktuvu Šuolis parašiutu Aktyvios pramogos Nuotykių parkai Šaudymas, dažasvydis, lazeriai Golfas Jodinėjimas Auto-moto pramogos Kartingai Keturračiai ir bagiai Pasivažinėjimas tanku Ekstremalus vairavimas Driftas Kitos pramogos VR kambariai Simuliatoriai Pabėgimų kambariai Greitas maistas Wokai Pica Sušiai Degustacijos Maisto degustacijos Kitas maistas Pusryčiai Vakarienės Viešbučiai Lietuvoje Poilsinės kelionės Pažintinės kelionės Kelionės Lietuvoje Pavasario kelionės Žiemos kelionės Poilsis Kaune Poilsis dviems Poilsis šeimai Masažai Atpalaiduojantis masažas Nugaros masažai Tailandietiškas masažas Limfodrenažinis masažas Veido masažai Masažas dviems Spa procedūros SPA dviems Dienos SPA Veido procedūros Veido valymai Veido jauninimas Antakių korekcija Blakstienos Plaukų procedūros Kirpimas ir dažymas Šukuosenos Gydomosios plaukų procedūros Manikiūras ir pedikiūras Gelinis lakavimas Klasikinis manikiūras Higieninis pedikiūras Kitos grožio paslaugos Kūno šveitimas Kūno įvyniojimas Depiliacija Estetinė odontologija Dantų balinimas Burnos higiena Kitos paslaugos Tyrimai Kraujo tyrimai Organizmo tyrimai